Yeni Sezon

6-16 Yaş Kız-Erkek Voleybol Spor Okulları

Karşıyaka Ankara Spor Kulübü olarak yeni bir sezon için antrenmanlarımıza başladık. Aramızdan ayrılan sporcularımıza gösterdikleri gayretler ve emekleri için teşekkür ederken, yeni katılan sporcularımıza da aramıza hoş geldiniz diyerek 05.07.2019 günü yeni sezonumuzu açmış bulunmaktayız.

      Ülkemizin ve spor camiasının içinde bulunduğu ekonomik sorunlar nedeniyle birçok altyapı ve üst liglerde mücadele eden kulüplerimiz ya kapanmış ya da başka kulüplerle birleşme yoluna gitmişlerdir. Bu süreç Ankara’da bulunan tüm kulüpler gibi bizleri de etkilemiş ve sezonumuzu birçok soruna rağmen tamamlamış bulunmaktayız. Tüm bu olumsuzluklara rağmen yeni sezona yeni başarılar ve yeni bir tesis yapmak azmiyle yola çıktık. Kulübümüzün daha büyük ve kurumsal bir yapıya ulaşması için spor kompleksimize ait temelleri atarak kısa süre içinde hayata geçireceğimize inanıyoruz.

      Bu tesisimizde yönetici kadromuzla ve erkek kız takımlarımızla birlikte 2. ligde ve alt yapı şampiyonalarında yeni sporcular yetiştirerek hem milli takımımıza kazandırmak hem de Ankara alt yapısını daha güçlendirmek için bizler hazırlandık.

      Sizlerin de oluşturduğumuz bu yapı içerisinde bizleri maddi ve manevi destek vermeniz hedeflerimize daha hızlı ulaşmak konusunda yardımcı olacaktır.

      Azimle, hırsla yeni başarılara birlikte ulaşmak dileğiyle yeni sezonun hepimize hayırlı olmasını dilerim.

Saygılarımla
Kamuoyunun Bilgisine